ulkersofuoglu.com ‘a Hoşgeldiniz.

Merhaba,

Benim adım Ülker Sofuoğlu. 1973 yılında Cerrahpaşa Hastanesi’nde doğdum. 38 yıldır MANİKÜR PEDİKÜR uzmanıyım ve uzmanlığımı bitkisel el, ayak ve vücut kremleriyle geliştirdim.

12 yaşındayken Altınbaş Kuaför Salonu’nda çırak olarak çalışmaya başladım. Meslekteki 12. yılımda batık tırnaklar üzerine derinlemesine araştırmalar yaptım. Araştırmalarım sonucunda (anatomi) (iskelet) (cilt), Tırnak TEKNİSYENİ unvanını kazandım.

Mesleğim gereği yıllarca nemlendirici ve onarıcı kremler ve yağlar kullandım. Öğretmenimiz İbn-i Sina’dan ilham alarak, BİTKİSEL YAĞLAR ile neler yapabileceğimi düşünmeye başladım. Doğal ve bitkisel tedavilere ilgi duymaya başladım.

2011 yılında, BİTKİSEL YAĞLARIN etkilerini deneyimlemek için beş yıllık bir araştırma yaptım. Bu çalışmalardan mükemmel sonuçlar aldım. Cildi nemlendiren bitki tohumları ve yapraklarının yağlarını birleştirerek ve bunları simya ile işleyerek mucizevi bir formül elde ettim. Binlerce insan bu sonuçları deneyimledi ve sonuçlar tatmin edici oldu.

Gazetelerde ve dergilerde tırnak sağlığı hakkında makaleler yazdım. Sosyal medya için birçok video çekildi. Sonuç olarak; bir marka oldum ve ürünlerim 3 yıldır birçok insana şifa dağıtıyor.1