Bu sözleşmede belirtilen bildirimler, koşullar ve şartlar dahilinde size hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, bu hizmetleri kullanmadan önce geçerli olan kurallar, yönergeler, politikalar, şartlar ve koşullara uymalısınız. Bu siteyi ve bu şartlar ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız.

Devam etmeden önce, bu sözleşmeyi okuyun çünkü Siteye erişim, gezinme veya başka bir şekilde kullanmanız, bu sözleşmedeki tüm şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu Siteye herhangi bir İçerik, bilgi veya diğer materyalleri (a) böcekler, virüsler, solucanlar, tuzak kapıları, Truva atları veya diğer zararlı kodlar veya özellikler içeren; (b) iftira niteliğinde, tehditkar, karalayıcı, müstehcen, ahlaksız, pornografik, ayrımcı veya ABD yasaları veya uygulanabilecek herhangi bir başka ülkenin yasaları uyarınca herhangi bir sivil veya cezai sorumluluk doğurabilecek; veya (c) herhangi bir kişinin telif haklarını, patentlerini, ticari markalarını, hizmet markalarını, ticari sırlarını veya diğer mülkiyet haklarını ihlal eden içerikleri yüklememeli, dağıtmamalı veya başka bir şekilde yayımlamamalısınız. ulkersofuoglu.com size Siteye erişim ve belirli bölümleri kullanmanız için bir hesap kimliği ve şifre verebilir. Her şifre veya kimlik kullanımı, bu sözleşmenin şartları ve koşullarına uygun olarak Siteye erişim ve kullanma yetkiniz olduğunun kabul edilmesini sağlar ve ulkersofuoglu.com bu tür erişim veya kullanımın kaynağını araştırma zorunluluğuna sahip değildir. ulkersofuoglu.com bu tür erişim veya kullanımın kaynağını araştırma zorunluluğuna sahip değildir.

Bu Siteyi kullanarak bu Kullanım Şartlarını kabul ederek, 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu onaylarsınız. 18 yaşından küçükseniz, lütfen bu Siteyi sadece bir ebeveyn veya yasal vasinin gözetimi altında kullanın. Bu sözleşmenin şartlarına ve koşullarına tabi olarak, size sadece alışveriş amacıyla ve üçüncü bir taraf adına ticari kullanım veya kullanım için değil, yalnızca internet tarayıcınızda görüntülemek üzere Siteye erişim ve kullanım için sınırlı, geri alınabilir, devredilemez ve münhasır olmayan bir lisans verir. Bu Sözleşmenin herhangi bir ihlali, bu paragrafta verilen lisansın size bildirimde bulunulmaksızın derhal iptali ile sonuçlanacaktır. Şirketimiz tarafından önceden açıkça izin verilmedikçe, bu ilkersofuoglu.com‘ye ait tüm materyaller (görseller, metinler, illüstrasyonlar, tasarımlar, ikonlar, fotoğraflar, programlar, müzik klipleri veya indirmeler, video klipler ve diğer yazılı ve görsel materyaller dahil) (topluca “İçerik”) sadece kişisel, ticari olmayan kullanım içindir. Sitede sağlanan bilgilerin ticari amaçla kullanımı veya Siteyi başka bir işin yararına kullanımı mümkün değildir.

Uygulanan yasaların müşteri davranışını ihlal ettiğine veya çıkarlarımıza zararlı olduğuna inandığımız durumlar da dahil olmak üzere, hizmet vermeyi reddetme, hesapları sonlandırma ve siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız.

Bu siteye erişim ve kullanımınızda, başlangıçta size atanan şifre ve kimliği kullanan herhangi biri tarafından yapılan tüm erişim ve kullanımlardan tamamen siz sorumlu olacaksınız, bu erişim ve kullanımlar sizin tarafınızdan yetkilendirilmiş olsun veya olmasın; buna, sınırlama olmaksızın, tüm iletişimler ve aktarımlar ile bu tür erişim veya kullanımlardan doğan tüm yükümlülükler (sınırlama olmaksızın mali yükümlülükler dahil) dahildir. Size atanan şifre ve kimliğin güvenliğini ve gizliliğini korumaktan tamamen siz sorumlusunuz. Şifrenizin veya kimliğinizin yetkisiz kullanımı veya bu sitenin güvenliğinin ihlal edilmesi ya da ihlal edilme tehdidi durumunda derhal ulkersofuoglu.com’u bilgilendirmelisiniz.